Všeobecné informácie:    Turnaj mužstiev dospelých Bošáckej doliny

Miesto :                                  Ihrisko OŠK Bošáca

Dátum:                              24.06.2012

Štartovné:                            -

Začiatok:                           13:00 hod.  (prezentácia 12:15 - 12:45 hod.)

Ukončenie:                       do 19:00 hod.

Hrací systém:                4 družstvá – prvý zápas odohrajú mužsvá podľa vylosovania, ktoré sa uskutoční pri
                                                                 prezentácii,porazení odohrajú zápas o tretie miesto, víťazi o prvé miesto

Hrací čas:                          2 x 40 min., prestávka 10 minút, prestávky medzi zápasmi 5 min.

Maximálny počet hráčov na súpiske:    neobmedzený

Pravidlá:

Každý zápas má presne naplánovaný čas, ktorý nemožno meniť, bez závažných dôvodov! O závažnosti rozhoduje organizačný výbor.

• Na turnaji sa hrá podľa pravidiel futbalu
  • Hrací čas je 2 x 40 minút, prestávka 10 minút
  • Každé mužstvo odovzdá usporiadateľovi pri prezentácii súpisku hráčov (viď príloha), ktorí v turnaji nastúpia. Nastúpiť môžu iba hráči, ktorí budú uvedení na súpiske
  • Na súpisku môže byť zaradený iba hráč, ktorý je registrovaný za daný klub (predložiť platný registračný preukaz), resp. má trvalý pobyt v Bošáckej doline (občiansky preukaz)!!!

Rozlosovanie zápasov:  Uskutoční sa pri prezentácii

Pri remíze v riadnom hracom čase:                 -    5 krát pokutový kop